Nový produkt

Asic ETH ATĎ Baník Antminer E3 Ethash 190MH/S, PSU Ethereum ETH Ťažba Stroj Hospodárskeho Ako 6 8 GPU KARTY a z9 A9 DR3 G28

999 položky

€7 356.64

Poznámka:E3 je z BITMAIN Úradný Ťažba Farmy,je to použiť,používať,použiť.

Prečítajte si pred nákupom: Všetky ruskí klienti sú bez dane.Ruský objednávky lodnej dopravy cez CDEK (Čína Rusko Express),sa Budeme zaoberať vlastné clearace pre vás, aby sa zabránilo vlastný problém.Takže Rusko klient môže kúpiť,a my prepravu rýchlo.A CDEK dodacia lehota potrebovať asi 3-4 týždne ,takže Rusko klientov trpezlivo čakať Popis Produktu

Poznámka: k Dispozícii sú dva spôsoby, ako nakonfigurovať baňa, baník, E3 nakonfigurovať baňa, baník (pomocou ant baňa bazén) 1 .Mravec ťažba rybník účet mining model Kliknite na "Baník Konfigurácia" vstúpite do bane a banské konfiguračnej stránke.URL Náplň Bazén Adresu Používateľ vyplní 0x0000000000000000000000000000000000000000 (spolu 42 bitov, musí byť zmenený na to alebo bane bazén nie je rozpoznaný a nie moje normálne), Heslo Náplň bazén sub-názov konta.Druhé číslo je použité na rozlíšenie banského stroja, a jeho pridanie spolu je názov baník.Po uložiť, stroj začne pomaly, a štát čip BB-CC-OO.Zvyčajne o 10 minút, banského stroja môže vidieť výpočet výkonu, o 5 až 30 minút, môžete vidieť účinné baníkov v banskej bazén. 2 , mravec baňa bazén peňaženky adresu anonymné ťažba režim Kliknite na "Baník Konfigurácia" vstúpite do bane a banské konfiguračnej stránke.Náplň bazén adresu URL, Vyplňte peňaženky adresu Používateľa.Heslo je vyplnený svojvoľne (odporúča sa nemení).Po uložiť, stroj začne pomaly, a štát čip BB-CC-OO.Zvyčajne o 10 minút, banského stroja môže vidieť výpočet výkonu, o 5 až 30 minút, môžete vidieť účinné baníkov v banskej bazén.Poznámky: mravec baňa bazén sa predvolene používa.Ak iné bane bazény sú použité, prosím, zmeňte baňa bazén adresu, aby sa používať a obráťte sa na príslušné banské bazén tutoriál.

Doprava zoznamu:

1. Antminer E3 baník ( 90%-95% nových ) 1 PC

2. s 1800w Napájací zdroj ( 90%-95% nových ) 1PC

Produkt Zobrazenie:

poznámka:

Cena banské stroje často mení podľa týchto premenných ako výmenný kurz, phantom mene ceny a sieťové problémy.Neakceptuje žiadosti o vrátenie platby alebo vráti.

Po-predajný servis:

1. Vzhľadom na špeciálne tovar, žiadne náhrady, alebo sa vráti sú akceptované po pôrode

2. Spôsobené výkyvmi trhu, výrobku, ceny môžu byť upravené kedykoľvek po nákupe.Nepredstierame povinnosť predchádzajúceho upozornenia a cenu náhradu.

3. Použitý stroj zaručujeme, silu a moc parametre, ale vzhľad nie je zaručená.Zvážte, prosím, pred nákupom.

záručný servis:

1. 90 dní od dátumu expedície

2. Ak to je záruka politiky, chybný baník môže opraviť zadarmo; po záručnej dobe, stroj musí platiť za opravy, podľa aktuálnej situácie.

3. Tieto udalosti, strácate nárok na záruku: Zákazník najprv odstráni/nahrádza akýkoľvek komponent sám o sebe; škody spôsobené bleskom alebo napätia nárazom; popálil diely na túlavé rady alebo čip; baníci/dosky s obvodmi/components infiltrovať vzhľadom na mokrých podmienkach Alebo poškodenia a korózie.

4. Zaplatiť poplatky za doručenie, keď doprava náhradných dielov počas záručnej doby

5. Ak máte akékoľvek otázky pri prijímaní balík, prosím, komunikovať s zákaznícky servis.

zásielky : 1. Doprava zadarmo predvolené DHL 2. O hodnotu vyhlásenie: 1--2 KG -------15USD 2 KG--8 KG-----------35USD 8 KG ---20 KG-------------50USD 3.Špeciálne požiadavky, prosím, kontaktujte zákaznícky servis.

  • Číslo Modelu: Antminer E3
  • Prepnúť Typ: Ethernet
  • Package: Áno
  • Názov Značky: xinhou
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: ethereum baník, btc baník, vysoká ťažba rám, antmin, eth baník, asic gél, veľkej mierke, asic baník, etherium, grafické karty.

Napísať recenziu

Asic ETH ATĎ Baník Antminer E3 Ethash 190MH/S, PSU Ethereum ETH Ťažba Stroj Hospodárskeho Ako 6 8 GPU KARTY a z9 A9 DR3 G28

Asic ETH ATĎ Baník Antminer E3 Ethash 190MH/S, PSU Ethereum ETH Ťažba Stroj Hospodárskeho Ako 6 8 GPU KARTY a z9 A9 DR3 G28

Napísať recenziu

Súvisiace produkty