Ok. Priznávam sa. Ako systematickú prácu mám radšej kreatívu. Keď niečo tvorím. Budujem od podlahy.

Poznať čas, ktorý strávime na jednotlivých projektoch je super. Tak isto si treba poctivo značiť čas pri práci ohodnotenej hodinovkou. Téma všetkým freelancerom dobre známa.

K sledovaniu času som skúsil:

Cieľom tohto článku nieje ukázať základné návody, ako si v toggl vytvoriť účet. Ani to, ako si nainštalovať desktopovú a mobilnú aplikáciu togglu a plugin do prehliadača, aby si využil jeho potenciál naplno. Verím, že túto časť zvládne väčšina ľudí, čo denne pracujú s počítačom.

Namiesto toho sa pozrieme na stručné porovnanie a ako toggl vďaka integromatu prepojiť takmer s akoukoľvek inou aplikáciou. A výsledok v praxi?

Tlačidlo pre značenie času mám v prehliadači vždy na očiach. Trackovanie práce ma nestojí žiadny extra čas naviac, časovač si nezabúdam vypínať ani zapínať a poznačený čas sa mi automaticky nahráva do ďalších aplikácií, kam som projekty z Togglu zaradil.

A tým pádom si môžem denne bez práce vyhodnocovať napr. odpracovaný čas a koľko si fakturovať.

Ako bonus naviac je, že so mnou toggl komunikuje. Akoby hovoril: „hej, nepracuješ náhodou? Tak si zapni časovač!“ Alebo… „Všimol som si, že si bol dlhšie mimo pc. Čo chceš urobiť s tým neaktívnym časom? Zmažeme ho? Necháme? Rozdelíme?“

Pozri si tento stručný videoseriál, v ktorom sa dozvieš viac + zrozumiteľný návod, ako vďaka integromatu prepojiť toggl takmer s čímkoľvek.


Prečo Toggl?


Automatizujeme prepojenie vďaka Integromatu!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here