O mne

Už od základnej školy ma fascinovala tvorba web stránok.

Keď som bol siedmak, dostala sa mi do rúk kniha o HTML (kniha o tvorbe statických webstránok) a od vtedy ma baví dávať stránkam život.

Po škole a tvrdej práci na svojich zručnostiach som získal prácu snov a stal som sa programátorom. Od bežných webov a eshopov, cez reklamačný systém či herný server až po projekty pre ministerstvo školstva.

Postupne som sa profesne zdokonaľoval. Ale osobne… som sa dostal do akéhosi stereotypu.

Každý deň vyzeral rovnako…
Strava a životospráva boli jedna veľká katastrofa…
Osamelosť som si kompenzoval prácou…
Pri pohľade do zrkadla mi bolo zle a často som bol frustrovaný…

Dni ubiehali a cítil som potrebu urobiť zmenu.

Všetko začalo zmenou myslenia, jedálnička a životného štýlu.

Postupne sa do harmonogramu mojich bežných dní dostal nový pojem. Osobnostný rozvoj.

Čím ďalej, tým viac som sa zaujímal o to, ako sa každým dňom rozvíjať vo všetkých dôležitých oblastiach života.

Postupne som na sebe pracoval a stal som sa lepšou verziou samého seba.

Začal som navštevovať školenia a semináre a po pár mesiacoch práce na sebe som spoznal Andyho Winsona, dnes môjho blízkeho priateľa.

A tak som v roku 2014 začal spolupracovať s Andym a Akadémiou Andyho Winsona.

Na svoju prácu a expertýzu som sa vďaka tomu začal pozerať z iného uhla pohľadu. Začal som sa zaujímať, ako dokážem prostredníctvom toho, čo je moja vášeň pomáhať ľuďom.

Tvoriť weby a nástroje, ktoré ľuďom pomáhajú dosahovať ich ciele sa stalo mojim poslaním.

Začiatkom roka 2015 pri zrode populárneho online programu Makač vs Boháč som pre jeho účastníkov vytvoril prvú verziu JugLogicu ako bonus pre pohodlnú správu osobných financií.

V Akadémii som sa stal členom Core tímu. Postupom času som začal viac a viac riešiť online marketingové činnosti. Primárne e-mail marketing, webináre, fb reklamy a funnely.

Zistil som, že s nadšením a flow sa dá pracovať aj bez toho, aby som presedel celé dni v kancli a s týmto úžasným pocitom slobody som pracoval z nádherných miest po celom svete.

Odsťahoval som sa do Česka, kde som si založil rodinu a odkiaľ na diaľku pracujem z domova.

Dnes žijem život, o akom sa mi len pred pár rokmi ani nesnívalo 🙂

Som presvedčený o tom, že vymaniť sa zo stereotypu a začať žiť život podľa svojich snov môže každý. Kto o to skutočne stojí, hľadá spôsoby, ako sa to DÁ a je ochotný pre to zamakať.

Cieľom tohto blogu je odovzdávať jeho čítateľom primárne moje technicko-marketingové knowhow. A pomáhať tak ľuďom ľahšie dosahovať ich ciele v online svete.

Marketingové stratégie, na ktorých sa spolupodieľam pomáhajú napĺňať semináre s viac ako 1 000 účastníkmi, napĺňať náročné marketingové ciele či získavať kontakty na potenciálnych klientov.

Vo svojom voľnom čase rád zazdieľam tipy a novinky zo sveta z oblasti online marketingu, ktoré sa v praxi ukážu ako skutočne funkčné.

Chceš sa dozvedieť o novinkách medzi prvými?

Tak ma sleduj na sociálnych sieťach. Nech sme v kontakte 🤝